סדנה להכנת שואוריל

השואוריל שלך הוא היצירתיות שלך. לא מה עשית אלא מה אתה יכול לעשות. הוא החשיבה שלך מחוץ לקופסה והוא גם יכול להיות נקודת המפנה שלך לעבודה הבאה! לאף אחד שצופה בשואוריל שלך לא באמת אכפת אם עשית את זה או לא ובטח שלא אכפת לו איפה ואיך ערכת אותו. חשוב לו הכישרון שהוא רואה. הפוטנציאל.

אז מה זו סדנת שואוריל בעצם?

במילים פשוטות - הסדנה תתן לך הזדמנות לבנות תוכן חכם ומדוייק לשואוריל שלך (סצנות/פרפורמינג) וגם לבצע!

מה מטרת הסדנה?

שכל שחקן ייצא עם שואוריל בסופה, ושואוריל טוב, מעניין, כזה שמוציא ממך את המקסימום.

טכנית - איך עושים את זה?

בסמארטפון. כן - גם מצלמים וגם עורכים וגם מוסיפים כתוביות. לבד.

זה לא יראה עולב?

לא. זה בדיוק העידן החדש, ובדיוק לשם כך נועדה הסדנה - לעזור לך בבחירת התוכן, לצייד אותך בטיפים מקצועיים ( כמו זוויות צילום, תאורה, טקסט) ולתת לך קצת מידע פנימי על הצפיות מהשואוריל שלך ( אורך, מקצב, יצירתיות).

אז איך עובדים בסדנה?

הבמאי יוני מרדכי, מנחה הסדנה, יעבוד ב 6 מפגשים (3 שעות כל מפגש) עם כל משתתף/ת באופן פרטני על הסצנות שלו/ה: גם תקבל/י הדרכת במאי-שחקן/נית וגם תקבל/י כלים טכנים לצילום, עריכה וביצוע הסצנה הנבחרת. בסוף הסדנה, כל הסצנות שנבחרו על ידך בהדרכת יוני מרדכי, יארזו לשואוריל עדכני, נכון ומגניב.

מי זה יוני מרדכי?

http://www.yonimordechay.com
הוא במאי וידאו קליפים ופרסומות. הוא נושם את המדיה וחי את הרשת.

הוא מחבר בין שני עולמות - ארט וברנדינג ( מיתוג). יש לו קצב והאצבע שלו על הדופק. היא יכולה להיות גם על הדופק שלך. ששואלים את יוני מרדכי על שחקנים הוא מייד בודק מה יש לראות ביוטיוב. ותאמינו או לא - לא מעניין אותו אם זה באמת צולם, כי מה שמעניין אותו זה לחוש את השחקן. כמו יוני רוב הבמאים עובדים כך.

למי מיועדת הסדנה?

לעד 12 שחקנים ופרפורמרים ( מחול, ליצנות וכד')

ולקינוח קצת החזון:

אנחנו, בסדנאות הבמה, מאמינות שהגיע הזמן ששחקנים יפסיקו להיות תלויים בכל כך הרבה גורמים חיצוניים ויתחילו לייצר לעצמם את ההנעה והפרנסה. שואוריל ברשת זו התחלה טובה.

מילוי פרטים לשאלות, עדכונים ופרסומים

הוקם ומופעל באמצעות מערכת operation logo על ידי בזק בינלאומי